Archiwum wydarzeń

17 września 2022
II Międzynarodowy Festiwal Tańca w Powietrzu

Poznań

17 czerwca 2022
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca

Pniewy

11 czerwca 2022
XVIII Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło 2022"

Libiąż

11 czerwca 2022
XI Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM

Krosno

11 czerwca 2022
GYM & DANCE MASTER

Sopot

11 czerwca 2022
TanArt solo duo group Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego

Żary

11 czerwca 2022
Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Dance Show"

Nowy Dwór Gdański

11 czerwca 2022
Break Your Limits - Dance Contest 3.0

Opole

11 czerwca 2022
Freedom Freestyle Festiwal

Węgierska Górka

11 czerwca 2022
Pierwszy Pomorski Konkurs Sztuki Tanecznej

Gdańsk

05 czerwca 2022
Switch On 3Dance Fest

Środa Śląska

05 czerwca 2022
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Elbląg

04 czerwca 2022
X Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka - SPORT"

Piotrków Trybunalski

04 czerwca 2022
Festiwal Tańca "Wolsztyn Tańczy Pełną Parą"

Wolsztyn

04 czerwca 2022
"Gim - Show" XVI Międzynarodowy Festiwal Gimnastyczno - Taneczny

Gdynia

04 czerwca 2022
II Ogólnopolski Turniej Tańca Bydgoska Układanka - edycja KIDS

Bydgoszcz

03 czerwca 2022
BALANS - Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie

Lublin

02 czerwca 2022
Zabrze Open

Zabrze

29 maja 2022
III Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej

Gorzów Wielkopolski

28 maja 2022
VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "DANCE - PASSION AND LIFE"

Przytoczna

28 maja 2022
Dance Passion - Ogólnopolski Konkurs Tańca

Jastrzębie Zdrój

28 maja 2022
I Festiwal Tańca Nowoczesnego Wądroże Wielkie 2022

Wądroże Wielkie

28 maja 2022
"(Nie) Łam się" XV Śląski Turniej Tańca Ulicznego

Zabrze

27 maja 2022
VIII Festiwal Tańca "POWER" w Pałacu Młodzieży

Katowice

27 maja 2022
XVIII Międzynarodowy Festiwal Taneczny Ballo

Żory

21 maja 2022
Turniej Tańca Nowoczesnego

Świebodzice

21 maja 2022
Ogólnopolski festiwal tańca dzieci i młodzieży Dzieci Dzieciom Bez Barier

Żory

15 maja 2022
XDance Festival / Warszawa

Warszawa

14 maja 2022
STREFA TAŃCA 2022 - Ogólnopolski konkurs choreograficzny

Bielsko-Biała

14 maja 2022
IV Turniej o Złotą Kokartkę

Bojano

14 maja 2022
XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Pszów 2022

Pszów

08 maja 2022
Marcinkowice Dance Festival 2022

Marcinkowice

07 maja 2022
I Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica

Trzebnica

07 maja 2022
VI TURNIEJ TAŃCA "DANCE STARS" 2022

Szczecin

07 maja 2022
XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO SOLO-DUET

Bydgoszcz

30 kwietnia 2022
7. Art Clip Dance

Wadowice

30 kwietnia 2022
Ogólnopolski Przegląd Duetów i Zespołów dorosłych oraz seniorów

Wadowice

29 kwietnia 2022
XI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Międzynarodowy Dzień Tańca"

Lębork

24 kwietnia 2022
XXI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE

Kąty Wrocławskie

23 kwietnia 2022
V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI TANECZNEJ PLĄSOWADŁA 2022

Dobrzeń Wielki

23 kwietnia 2022
Turniej Tańca Współczesnego"Live Emotion"

Kościan

23 kwietnia 2022
XDance Festival

Mysłowice

23 kwietnia 2022
O! TANIEC - I edycja konkursu tańca młodych by LOFToDANCE

Kraków

18 kwietnia 2022
Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Easter Dance" online

Online

10 kwietnia 2022
II Ogólnopolski Turniej Tańca "DANCE WITH ME"

Janikowo

09 kwietnia 2022
12 Polsko Niemiecki Festiwal Tańca

Żary

09 kwietnia 2022
XIX Przegląd Zespołów Tanecznych "TANECZNE WIKTORIE GŁOWNO 2022"

Głowno

26 marca 2022
II Ogólnopolski Konkurs Tańca "Chyże Nóżki"

Kraków

26 marca 2022
II Ogólnopolski Turniej Tańca

Gilowice k. Żywca

25 marca 2022
Time for Dance 2022

Legionowo

22 marca 2022
Roztańczeni w czterech ścianach II

Świecie

21 marca 2022
Krajowe Eliminacje do Światowego Konkursu Tanecznego Dance World Cup 2022

Kraków

20 marca 2022
Grand Prix Polski "KOTWICE 2022"

Brzeg

19 marca 2022
IX Ogólnopolski Festiwal Tańca VIVERSO 2022

Online

12 marca 2022
Ogólnopolski Turniej Tańca Gold Contest 2022 - Edycja ONLINE

Online

26 lutego 2022
I Taneczny Turniej Rycerski Chęciny 2022

Chęciny

13 lutego 2022
Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Winter Dance" - online

Online

22 stycznia 2022
Break Your Limits Dance Contest "winter edition"

Opole

12 grudnia 2021
VIVERSO KIELCE'2021 - Ogólnopolski Festiwal Tańca i Sztuki Cyrkowej

Kielce

11 grudnia 2021
XXI Ogólnopolski Konkurs Tańca "Taneczne Miraże"

Bydgoszcz

04 grudnia 2021
IX Krapkowickie Zderzenia Taneczne

Krapkowice

04 grudnia 2021
9. edycja Ogólnopolski Konkurs Taneczny SoloDuoTrio 2021 ONLINE

Online

27 listopada 2021
Freestyle For All

Wieliczka

26 listopada 2021
III ANDRZEJKOWY KONKURS TAŃCA O GRAND PRIX BURMISTRZA ZWOLENIA

Zwoleń

20 listopada 2021
Maraton Artystyczny 2021

Online

13 listopada 2021
X WOJEWÓDZKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "Warmia Power"

Stawiguda

11 listopada 2021
SPONTAN Ogólnopolskie Spotkania Taneczne

Online

06 listopada 2021
Ogólnopolski festiwal tańca dzieci i młodzieży Dzieci Dzieciom Bez Barier

Żory

06 listopada 2021
II Mistrzostwa Małopolski Cheerleaders

Wysiołek Luborzycki

06 listopada 2021
VII Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych MAGIA TAŃCA 2021

Rybnik

30 października 2021
XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS TANECZNY IM. ALINY JANIKOWSKIEJ „MAGIA TAŃCA”

Ostrów Wielkopolski

23 października 2021
XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH "TANECZNE PEJZAŻE"

Góra Kalwaria

18 września 2021
I Międzynarodowy Festiwal Tańca w Powietrzu

Poznań

04 września 2021
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego COOLturalne BITY

Olsztynek

26 czerwca 2021
Ogólnopolski Festiwal Tańca "DANCE - PASSION AND LIFE" - ON-LINE

Online

19 czerwca 2021
X ogólnopolski festiwal tańca "Intermedium"

Krosno

18 czerwca 2021
Golden Point Shoes

Online

18 czerwca 2021
Time for Dancing Diamonds

Online

18 czerwca 2021
V Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Zespołów Mażoretek "MAJORKI"

Krosno

13 czerwca 2021
IX Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka - SPORT" 2021

Piotrków Trybunalski

12 czerwca 2021
XDANCE FESTIVAL

Mysłowice

12 czerwca 2021
VibeSfera

Jelenia Góra

12 czerwca 2021
Ogólnopolski Turniej Tańca "DANCE WITH ME"

Janikowo

12 czerwca 2021
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TANECZNY "TALENT SHOW”

Andrychów

06 czerwca 2021
Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie "BALANS" 2021

Online

05 czerwca 2021
Street Dance Contest "Koszalińskie Yo!" vol. 2

Koszalin

05 czerwca 2021
Revolution of Dance

Żywiec

01 czerwca 2021
GIM-SHOW 2021

Online

29 maja 2021
Ogólnopolski Festiwal Tańca "Wolsztyn tańczy pełną parą"

Online

29 maja 2021
Full Out Dance Battle

Kraków

28 maja 2021
II Ogólnopolski Turniej Tańca w Powietrzu

Pniewy

28 maja 2021
III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego

Pniewy

28 maja 2021
VII Festiwal Tańca POWER 2021 Online

Online

22 maja 2021
Ogólnopolski Turniej Tańca World Dance SOLO & DOUBLE

Sosnowiec

22 maja 2021
Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana "Live Emotion"

Kościan

21 maja 2021
Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe Kołobrzeg

Kołobrzeg

15 maja 2021
TanArt Solo Duo Group Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego Żary 2021

Żary

15 maja 2021
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne KURPIE DANCE CUP - Ostrołęka 2021

Ostrołęka

01 maja 2021
Dance Game 2021

Online

29 kwietnia 2021
XII Otwarty Konkurs Taneczny "Mój jest ten kawałek podłogi"

Łęczyca

24 kwietnia 2021
IV Festiwal Sztuki Tanecznej Pląsowadła

Dobrzeń Wielki

17 kwietnia 2021
NA DWIE I CZTERY NOGI - III Ogólnopolski Festiwal Tańca dla Solistów i Duetów

Rybnik

11 kwietnia 2021
6. Art Clip Dance

Online

11 kwietnia 2021
Dzień Tańca 2021 - przegląd zespołów i duetów

Online

10 kwietnia 2021
II Turniej Tańca Nowoczesnego Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Poznania

Poznań

10 kwietnia 2021
Ladies Night Contest

Gliwice

28 marca 2021
I Ogólnopolski Przedszkolny Konkurs Taneczny Online "INSPINUTKA"

Online

27 marca 2021
Revolution of Dance

Żywiec

27 marca 2021
Krajowe Eliminacje do Finałów Dance World Cup 2021

Online

19 marca 2021
Roztańczeni w czterech ścianach

Świecie

19 marca 2021
Tańcowadła #zostańwdomu

Ozimek

06 marca 2021
IV Turniej Tańca Nowoczesnego "GOLD CONTEST 2021"

Online

27 lutego 2021
Zouk Zone Vol.1

Gliwice

27 lutego 2021
International Dance Competition "MAGIC OF DANCE"

Online

14 lutego 2021
Zakręceni Zakochani

Online

24 stycznia 2021
FAZA Performing Art

Online

23 stycznia 2021
FAZA Street Dance

Online

22 stycznia 2021
Turniej Tańca Capitolu

Online

17 stycznia 2021
XDF ONLINE

Online

16 stycznia 2021
Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Winter E-Dance"

Online

06 grudnia 2020
Krzyckie Spotkania Taneczne - Mikołajkowy Konkurs Tańca 2020

Online

28 listopada 2020
II Ogólnopolski Festiwal Tańca

Pniewy

22 listopada 2020
III Festiwal Sztuki Tanecznej PLĄSOWADŁA 2020 – transmisja on-line

Dobrzeń Wielki

21 listopada 2020
Ostrowski Styl 2020

Ostrów Mazowiecka

21 listopada 2020
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Lets Dance

Oborniki Wielkopolskie

21 listopada 2020
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościan

Kościan

18 listopada 2020
X Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Warmia Power" Online

Online

08 listopada 2020
XVIII Ogólnopolski Konkurs Taneczny MAGIA TAŃCA

Online

07 listopada 2020
17 Turniej Formacji Tanecznych Mosina 2020

Mosina

25 października 2020
Zakręceni Na Taniec Ossa

Ossa

24 października 2020
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym Mark'n'Move Luboń

Luboń

11 października 2020
Street Dance Contest "Koszalinskie Yo!"

Koszalin

10 października 2020
II Turniej Tańca Nowoczesnego Perfect

Pasłęk

20 lipca 2020
Le Strade Della Musica

Włochy - Rzym

12 lipca 2020
La Costa Musical

Hiszpania - Costa Brava

05 lipca 2020
Island of Talent

Chorwacja - Stari Grad

28 czerwca 2020
Międzynarodowy Festiwal Talentów Dzieci i Młodzieży

Grecja - Saloniki

28 czerwca 2020
Sunshine.Dance International Dance Festival

Włochy - Rimini

21 czerwca 2020
IV Turniej tańca nowoczesnego TOP ONLINE 2020

Online

20 czerwca 2020
XXII Turniej Tańca o Puchar Starosty Oleśnickiego

Oleśnica

13 czerwca 2020
Chance for Dance - Toruń 2020

Toruń

13 czerwca 2020
I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

Online

07 czerwca 2020
IX Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka"

Piotrków Trybunalski

07 czerwca 2020
Faza Marki

Marki

07 czerwca 2020
IX Ogólnopolskie Zawody Tańca Hip-Hop "Nadmorskie Rytmy"

Łeba

06 czerwca 2020
Dance is the Limit

Ruda Śląska

06 czerwca 2020
XII Festiwal Tańca o puchar Burmistrza i Starosty Wolsztyna "Wolsztyn Tańczy Pełną Parą 2020"

Wolsztyn

06 czerwca 2020
V Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "Nadmorskie Rytmy"

Łeba

06 czerwca 2020
Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło 2020"

Libiąż

31 maja 2020
Dance Cup ONLINE 2020

Online

31 maja 2020
XDance Festival Qualifications I Legionowo

Legionowo

31 maja 2020
Warmia Dance Cup 2020

Barczewo

30 maja 2020
IV Ogólnopolski Turniej Tańca TOP

Oleśnica

25 maja 2020
Everybody Dance Online

Online

23 maja 2020
XIV Ogólnopolski Festiwal Taneczny Tańcząc w jasnościach

Tarnowskie Góry

23 maja 2020
XIV Śląski Turniej Tańca Ulicznego "(Nie) Łam się"

Zabrze

17 maja 2020
Street Dance Cup

Luboń

17 maja 2020
Faza Bełchatów

Bełchatów

16 maja 2020
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych "Awangarda"

Sierakowice

16 maja 2020
Artistic Dance Cup

Luboń

16 maja 2020
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy 2020

Brzeszcze

16 maja 2020
II Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-ek

Bydgoszcz

10 maja 2020
XDance Festival 2020 - Stream Online

Online

09 maja 2020
II Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Wygibajka

Rumia

09 maja 2020
Talenty

Gdańsk

09 maja 2020
III Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup

Gietrzwałd

09 maja 2020
V Ogólnopolski Konkurs Taneczny TALENT SHOW

Andrychów

08 maja 2020
XV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET 2020

Bydgoszcz

26 kwietnia 2020
XDance Festival Qualifications I Gliwice

Gliwice

25 kwietnia 2020
Revolution Of Dance

Łękawica k. Żywca

25 kwietnia 2020
Dance Stars 2020

Szczecin

25 kwietnia 2020
XV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno - Tanecznych "Gim Show 2020"

Gdynia

25 kwietnia 2020
II Festiwal Tańca Formacji i Mini Formacji TRENDY

Borowa k. Wrocławia

18 kwietnia 2020
Festiwal Taneczny Aplauz

Marklowice

18 kwietnia 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Marki

18 kwietnia 2020
VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI BALETOWEJ

Łeba

15 kwietnia 2020
Home Dance Challenge

Online

09 kwietnia 2020
#DOMÓWKA - taneczny konkurs online

Online

09 kwietnia 2020
1 Polish Dance Home Cup

Online

04 kwietnia 2020
VIII Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży Dzieci Dzieciom Bez Barier

Żory

04 kwietnia 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Poznań

04 kwietnia 2020
TanArt Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego Żary 2020

Żary

04 kwietnia 2020
Dance Machine Festival

Mysłowice

04 kwietnia 2020
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Pakosław 2020r.

Pakosław k. Rawicza

03 kwietnia 2020
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje” Pod Patronatem Starosty Biłgorajskiego

Biłgoraj

01 kwietnia 2020
V Art Clip Dance - konkurs online

Online

29 marca 2020
XDance Festival Qualifications I Złotów

Złotów

28 marca 2020
II Festiwal taneczny "O Cętkę Rysia" na Kocierzu

Targanice

28 marca 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Jelcz-Laskowice

28 marca 2020
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH "KASZUBSKI STOLEM"

Kartuzy

21 marca 2020
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TANECZNY „WORLD DANCE 2020”

Sosnowiec

21 marca 2020
Wiosenny TTN MOVE4 Life Serduszko dla Jasia

Przeźmierowo

21 marca 2020
8. Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Dance Group" 2020

Gdańsk

15 marca 2020
CHANCE for DANCE 2020

Toruń

15 marca 2020
XDance Festival Qualifications I Krapkowice

Krapkowice

14 marca 2020
Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów 2020

Warszawa

14 marca 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Lipiany

14 marca 2020
Street Dance Contest "Koszalińskie Yo!"

Koszalin

14 marca 2020
VI Festiwal Tańca STEPDANCE SHOW

Gliwice

14 marca 2020
Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (RE)akcje Bełchatów 2020

Bełchatów

08 marca 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Warszawa

07 marca 2020
"TANECZNE MIRAŻE" Ogólnopolski Konkurs Tańca

Bydgoszcz

01 marca 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Bełchatów

29 lutego 2020
Zgierskie Spotkania Taneczne "Drgania Przestrzeni"

Zgierz

29 lutego 2020
II Ogólnopolski festiwal zespołów artystycznych "Moc tańca"

Kosakowo

29 lutego 2020
Day of Street V Dance / Battle & Show

Brodnica

23 lutego 2020
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle i Tańca Towarzyskiego

Bydgoszcz

22 lutego 2020
I Małopolskie Mistrzostwa Cheerleaders

Luborzyca

22 lutego 2020
OBSESSION DANCE FESTIVAL

Kraków

30 stycznia 2020
XIV Ogólnopolski festiwal tańca nowoczesnego

Łeba

19 stycznia 2020
IV Bielański Turniej Tańca Nowoczesnego

Warszawa

11 stycznia 2020
III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "SULMIERZYCE OPEN"

Sulmierzyce

10 stycznia 2020
Time for Dance 2020

Legionowo

14 grudnia 2019
DANCE OFF 2019

Bolszewo

08 grudnia 2019
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle

Bydgoszcz

07 grudnia 2019
Grand Prix Polski Dance Września

Września

07 grudnia 2019
VIII Krapkowickie ZDERZENIA TANECZNE

Krapkowice

07 grudnia 2019
Turniej Taneczny "Roztańczona Legnica"

Legnica

07 grudnia 2019
I Mikołajkowe ogólnopolskie mistrzostwa w tańcu nowoczesnym "Roztańczone żuławy"

Cedry Wielkie

06 grudnia 2019
27 Mikołajkowe Spotkania Taneczne

Krosno

30 listopada 2019
I Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach

Pniewy

26 listopada 2019
IV Międzyszkolny Konkurs Tańca Dance Ma Sens 2019

Warszawa

23 listopada 2019
Festiwal Tańca solistów i formacji tanecznych "Move Your Emotions"

Oborzyska Stare k/Kościana

23 listopada 2019
Bitwa na Taniec XII edycja

Kielce

22 listopada 2019
6 Opolski Festiwal Tańca

Opole

16 listopada 2019
Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa

Warszawa

16 listopada 2019
Turniej Taneczny "Taneczne Pejzaże"

Góra Kalwaria

09 listopada 2019
IX Ogólnopolski Turniej solistów, duetów i mini formacji "MISTRZ TAŃCA"

Łeba

26 października 2019
Ogólnopolski Konkurs Baletowo-Taneczny "Na Scenie"

Środa Wielkopolska

26 października 2019
Mark`N`Move - V Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym

Luboń

20 października 2019
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle

Bydgoszcz

29 września 2019
III Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne PASJA TAŃCA

Ostrołęka

28 września 2019
XVII Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia Tańca" im. Aliny Janikowskiej

Ostrów Wielkopolski

15 lipca 2019
TOP ART FESTIVAL „ARTISTIC GAMES”

Saloniki

12 lipca 2019
TOP ART FESTIVAL „LE STRADE DELLA MUSICA”

Rzym - Nettuno - Anzio

03 lipca 2019
TOP ART FESTIVAL „ISLAND OF TALENT”

Trogir - Split

24 czerwca 2019
TOP ART FESTIVAL „LA COSTA MUSICAL”

Barcelona - Costa Brava

16 czerwca 2019
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SOLISTÓW, DUETÓW I MINI FORMACJI "MISTRZ TAŃCA"

Wicko

15 czerwca 2019
1000 Lakes Dance Cup Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Krainy 1000 Jezior

Olsztyn

15 czerwca 2019
Summer Dance Festival 2019

Miękinia

15 czerwca 2019
Wielka Bitwa Kaliska

Kalisz

09 czerwca 2019
VIII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY TAŃCA HIP-HOP "NADMORSKIE RYTMY"

Łeba

08 czerwca 2019
IV Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "NADMORSKIE RYTMY"

Łeba

08 czerwca 2019
Dance is the Limit - ponieważ w tańcu nie ma granic!

Andrychów

06 czerwca 2019
XVII Międzynarodowy Festiwal Taneczny Europejska Balloteka

Żory

01 czerwca 2019
III Ogólnopolski turniej tańca TOP

Oleśnica

26 maja 2019
I Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Wygibajka

Reda

25 maja 2019
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dance - Passion and Life"

Przytoczna

25 maja 2019
Dance Passion - VI Ogólnopolski Konkurs Tańca

Jastrzębie Zdrój

19 maja 2019
XDance Festival 2019 - Legionowo

Legionowo

19 maja 2019
III Turniej o Złotą Kokartkę

Gdynia

18 maja 2019
XIII Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Tańcząc w jasnościach"

Tarnowskie Góry

18 maja 2019
Złote Sznurowadło 2019

Libiąż

11 maja 2019
II Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych "AWANGARDA"

Sierakowice

11 maja 2019
XII ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych

Pszów

11 maja 2019
II Ogólnopolski Turniej Tańca WIKA CUP

Olsztynek

11 maja 2019
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET

Bydgoszcz

11 maja 2019
Koguci Pazur 2019

Oława

11 maja 2019
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy 2019

Brzeszcze

27 kwietnia 2019
4. Art Clip Dance

Wadowice

27 kwietnia 2019
Street Meet vol. 3

Wrocław

27 kwietnia 2019
III Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego

Pawłowice

27 kwietnia 2019
III TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO

Kościan

13 kwietnia 2019
Gala Taneczna MIX 2019

Wodzisław Śląski

13 kwietnia 2019
Turniej Tańca Nowoczesnego "Dance Stars"

Szczecin

13 kwietnia 2019
Dance Machine Festival

Mysłowice

13 kwietnia 2019
I Turniej Tańca Nowoczesnego w Pasłęku

Pasłęk

13 kwietnia 2019
VI OTT Bydgoska Układanka Taneczna

Bydgoszcz

12 kwietnia 2019
V Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pałacu Młodzieży

Katowice

07 kwietnia 2019
VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA DZIECI I MŁODZIEŻY DZIECI DZIECIOM BEZ BARIER

Żory

06 kwietnia 2019
I FESTIWAL TAŃCA FORMACJI I MINI FORMACJI „TRENDY”

Borowa k. Wrocławia

06 kwietnia 2019
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO PAKOSŁAW 2019

Pakosław k. Rawicza

06 kwietnia 2019
VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej

Łeba

30 marca 2019
II Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Tanecznej - ZWPEK 2019

Warszawa

30 marca 2019
LIT DANCE CUP COMPETITION

Ostrowiec Świętokrzyski

30 marca 2019
Lets Dance

Oborniki Wielkopolskie

24 marca 2019
XDance Festival 2019 - Zdzieszowice

Zdzieszowice (Opole)

23 marca 2019
World dance

Sosnowiec

23 marca 2019
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FOMACJI TANECZNYCH „KASZUBSKI STOLEM”

Kartuzy

17 marca 2019
CHANCE FOR DANCE

Toruń

09 marca 2019
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO GOLD CONTEST

Gliwice

09 marca 2019
XI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE (RE)AKCJE 2019

Bełchatów

09 marca 2019
OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA TANECZNE MIRAŻE

Bydgoszcz

02 marca 2019
Freestyle Dance Nysa 2019

Nysa

24 lutego 2019
ZAKRĘCENI NA TANIEC OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE TANECZNE

Jelcz Laskowice

09 lutego 2019
I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH „MOC TAŃCA”

Kosakowo

17 listopada 2018
XV GAR Dance CUP 2018

Wrocław

27 października 2018
Ogólnopolski Konkurs Taneczny MAGIA TAŃCA

Ostrów Wielkopolski